Informacinės lentos gaminamos iš plexiglass stiklo. Šio stiklo paviršius labai kokybiškas - tinka naudoti patalpų viduje ir lauke, nes yra atsparus saulės UV spindulių ardomajam poveikiui.

Informacinės lentos iš akrilo stiklo yra tvirtinamos tam tikru atstumu nuo sienos naudojant tvirtinimo elementus iš anoduoto aliuminio ir žalvario. Tvirtinimo elementai, skirti lentoms tvirtinti ir išgręžtom skylėm paslėpti, susideda iš įvorių, varžtų su vidinėmis šešiakampėmis ir cilindrinėmis galvutėmis, bei dviejų poveržlių. Laikikliai yra skirtingų diametrų ir aukščių, bei skirtingų spalvų: juodas, blizgaus sidabro, anuodoto aliuminio, tamsaus aukso, braižyto sidabro, chromo, braižyto aukso, matinio sidabro.

Ant stiklinių lentų ar iškabų paviršiaus klijuojama ploteriuota arba pasirinktos spalvos lipni PVC plėvelė.


 
Informacinės kompozicinės plokštės lentos gaminamos iš 2 - 6 mm storio polietileno sluoksnio iš dviejų pusių padengto 0.3 mm storio aliuminio danga. Gaminamos lentos dengiamos taip pat ploteriuotu įvairiausių spalvų PVC lipduku.,,Signet" informacinių lentelių sistema sudaro dviejų skirtingų tipų aliuminio profiliai: modulinės sistemos ,, Signet" dvipusiai plokšti profiliai su galimybe keisti tekstinę informaciją bei vienpusiai lenkti ,,Convexa" sistemos šešių skirtingų dydžių profiliai. ,,Signet" sistema yra lengvai surenkama ir pakabinama, ji pasižymi lankstumu, nes galima tarpusavy derinti skirtingo tipo profilius.


 Informacinės PLEXIGLASS lentosNusiųsti užklausą:

Jūsų vardas: *
Įmonė:
El. paštas: *
Telefonas:
Komentaras: *
Gauti naujienas:
Saugumo kodas: *
Security Image

Laukelius, pažymėtus * užpildyti būtina.