Spausdiname didelio formato įvairius spaudos gaminius, skirtus lauko ir vidaus reklamai. Solventinė ir UV spauda iki 320cm pločio. Spauda yra kokybiška, spausdinama ant ruloninių medžiagų, UV spauda galima dėti ir ant tam tikrų plokčių paviršių: plastiko, kompozito, medžio plokščių, stiklo, keramikos,  Spaudą gaminame kokybiškomis medžiagomis - solventiniais dažais, kurie nėra kenksmingi aplinkai, neturi kvapo ir yra atsparūs aplinkos poveikiui. 

Galime atspausdinti: 
* Plakatus ant popieriaus (iki 1,6 m pločio, ilgis neribojamas) KAINOS>>
* Lipdukus (reklamai, vitrinų apipavidalinimui)
* Grindų lipdukus
* Tentus (su žiedais tvirtinimui arba be jų)
* Banerius
* Brėžinius
* Fotodrobes KAINOS>> 
Tentas gaminamas iš patvarios, klimato poveikiui atsparios medžiagos, gali būti su žiedais tvirtinimui arba be jų. Spaudai naudojamas 440 g/m2 tentas. 
„Mesh“ - tai tinklelinis tentas, ant kurio taip pat gali būti atliekama spauda. Šis audinys tinkamas naudoti lauko sąlygomis. „Mesh“ tentas yra pralaidus, todėl išlieka stabilus esant net vėjuotam orui. „Mesh“ audinio storis - 360 g/m2. 
Lipdukai - puiki produkto identifikavimo, išskirtinumo, autentiškumo ar apsaugos priemonė. Lipdukai gali būti klijuojami ant įvairių paviršių: metalo, stiklo, plastiko, popieriaus.

Mūsų siūlomi lipdukai su spauda: 
* PVC lipdukas - skirtas lauko sąlygoms; 
* Popierinis lipdukas;
* Perforuotas;
* Skaidrus lipdukas.
 


 Grindų lipdukai


Grindų lipdukai - tai speciali spauda, kuri klijuojama ant įvairių paviršių: betono, linoleumo, plytelių. Nuo įprastos spaudos grindų lipdukai skiriasi tvirtesne medžiaga. Šios medžiagos klijų sluoksnis leidžia priklijuotą lipduką atplėšti ir priklijuoti kitoje vietoje. Grindų lipdukai dengiami specialiu laminatu, todėl yra atsparūs išorės poveikiui, be to, jų paviršius nėra slidus lipdukui sušlapus.


Spausdiname banerius, skirtus parodų stendų, pardavimų vietų, interjero apipavidalinimui. Baneris spausdinamas ant dvisluoksnės medžiagos, kurią sudaro patvarus polimerinis tinklelis ir vinilinė danga. Tai ilgaamžė medžiaga, kuri nesiglamžo ir neplyšta. Baneriai spausdinami ant 220 g/m2 medžiagos. 

 Spauda ant drobės


Galime atspausdinti didelio ir nestandartinio formato nuotraukas ir paveikslus ant drobės. Tai puiki interjero detalė tiek formalioje, tiek neformalioje aplinkoje. 


Spauda ant tento ir „mesh“ audinio

Tentas gaminamas iš patvarios, klimato poveikiui atsparios medžiagos, gali būti su žiedais tvirtinimui arba be jų. Spaudai naudojamas 440 g/m2 tentas. 
„Mesh“ - tai tinklelinis tentas, ant kurio taip pat gali būti atliekama spauda. Šis audinys tinkamas naudoti lauko sąlygomis. „Mesh“ tentas yra pralaidus, todėl išlieka stabilus esant net vėjuotam orui. „Mesh“ audinio storis - 360 g/m2.,


Spausdiname fotografijas bei grafinius vaizdus ant matinio, blizgaus 220 g/m2 ir kitų storių popieriaus. Plakatų pritvirtinimui papildomai galime pasiūlyti specialius laikiklius. Garantuojame puikią produktų kokybę ir gerą kainos santykį. Mūsų naudojama technika - „Roland RF-640 Versa Express“ plačiaformatis ekosolventinių dažų spausdintuvas.